Mladší dorostenci zpět na vítězné vlně, vezou dva body z Kladna

Mladší dorostenci Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 2:3 po samostatných nájezdech (1:1, 0:1,1:0 - 0:0). Plzeňský mladší dorost se vrací na vítěznou vlnu. Na ledě Kladenských dvakrát pláchl do vedení, ale pokaždé se Rytíři dokázali vyburcovat k vyrovnání. Napínavé utkání tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, v nichž druhý bod indiánům vystřelil Lukáš Zayml.

18.kolo , čt 29.11.2012, 12:00
Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929
2:3sn
1:1, 0:1,1:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 20. Zajíc (Janeček, Borkovec), 51. Bláha (Doudera, Janele) - 6. Vracovský (Vavřička, Kantner), 25. Zayml (Kokoška), rozhodující nájezd Zayml. Rozhodčí: Bolina - Formánek, Řešátko. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 50.
Rytíři Kladno Stahl - Kudr, Libecajt, Molčík, Kubík, Čečetka, Sagan, Nekvinda, Hrabík, Doudera, Kiml, Vyšín, Borkovec, Zajíc, Janeček, Malý, Čermák, Bláha, Janele.
HC Plzeň 1929 Zeman - Starý, Váchal, Bednář, Pokorný, Sysel, Ivanič, Čechura, Muchka - Vracovský, Vavřička, Kantner - Hajšman, Kodýtek, Kučera - Zayml, Kokoška, Stráský - Rubner, Krystl, Krásný.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Začátek utkání, jak jsme čekali, byl v rychlém tempu. Soupeř velice dobře bruslil, hodně nás napadal, a proto měl i trochu více ze hry. Nám se ale podařilo vstřelit gól, a tak jsme se i trochu chytli. Začali jsme lépe bruslit, avšak tentokrát vstřelil gól soupeř. Ve druhé třtině jsme zlepšili pohyb, zato nám zase chyběl větší důraz do brány, ale gól jsme dali. Ve třetí třetině to byl veliký boj, ale bohužel naše forma momentálně není moc dobrá. Některým hráčům chybí koncentrace, jiným zase upadá morálka. Musíme to sladit a dát rychle dohromady, aby nás to nemrzelo. Za dva body jsme velice rádi.

Aktuálně na webu

Ohlasy 24. kolo

Hrálo se mi skvěle, snažím se dělat vše pro to, abych jel na mistrovství světa, říká Filip Přikryl

PLZ - ZLN 7:5

PLZ - ZLN 7:5 - Gólů jako trpaslíků a Plzeň slaví další extraligovou výhru!

Reprezentace U18

Reprezentační osmnáctka chystá osmidenní kemp!