Tři šťastní v tipovací soutěži!

Včerejší prohru HC LASSELSBERERU PLZEŇ s Kladnem 3:4, odhadli celkem tři účastníci tipovací soutěže s Deníkem. Získávájí tak dvě vstupenky na utkání 2.2.2007 HC LASSELSBERGER PLZEŇ - HC Sparta Praha a možnost uspět v závěrečném slosování o permanentní vstupenky na příští sezónu.

Vítězové:

Ladislav Němeček, Plzeň
Dušan Smerekovský, Tachov
Milan Vaník, Příkosice

Tipovací soutěž HC LASSELSBERGER PLZEŇ s Deníkem je ještě atraktivnější
Správně tipující obdrží nadále dvě vstupenky na následující utkání (maximální počet 10 nejúspěšnějších), ale zároveň navíc postoupí do závěrečného slosování. Hrát se bude o deset permanentních vstupenek k sezení na sezónu 2007/2008, které do hry věnoval HC LASSELSBERGER PLZEŇ.
Závěrečné slosování proběhne v březnu 2007 po skončení základní části extraligy. Jména vylosovaných výherců budou oznámena na stránkách Deníku a na internetové stránce klubu www.hcplzen.cz.
Tipujte výsledky v základní hrací době domácích zápasů plzeňského mužstva v extralize a odměnou pro deset nejúspěšnějších budou vždy dvě vstupenky na následující střetnutí HC Lasselsberger v plzeňské ČEZ Aréně.

Soutěžit je možné prostřednictvím kuponu, který se na stránkách Deníku objeví v týdnu před utkáním vždy dvakrát. Tipovací kupon na příslušné utkání lze odevzdat buď v kanceláři předprodeje v ČEZ Aréně, nebo v den utkání (do 17,30 hodin) vhodit do tipovacích boxů, umístěných ve vestibulech na západní i východní části plzeňské ČEZ Arény. S jedním originálním kuponem může soutěžit vždy jen jedna fyzická osoba. Jména výherců budou zveřejněna vždy první pracovní den po daném utkání na internetových stránkách klubu www.hcplzen.cz a následující den také na stránkách Deníku. Vstupenky si výherci vyzvednou nejpozději v den zápasu, na který lístky vyhráli, normálně do 17.00 hodin v ČEZ Aréně v kanceláři předprodeje. Případně si lze vyzvednutí lístků domluvit u paní Kateřiny Štěpánové na telefonním čísle 377 225 529.

Důležité:

- jedna fyzická osoba může odevzdat pouze jeden tipovací kupon (nikoliv 2 – i když tipovací kupon vychází 2x v týdnu)

- uvedený tip na výsledek utkání se vztahuje pouze na základní hrací dobu (nikoliv po prodloužení či nájezdech)