Aktualizace: Aukce hraných dresů HC Škoda Plzeň z extraligové sezóny 2019/20 končí v úterý

Vydražte si originální bílé dresy, ve kterých indiáni v ročníku 2019/20 nastupovali v domácích zápasech! Získáte tak nejenom cennou památku, navíc pomůžete i dobré věci.

Díky aukci máte možnost získat hraný dres svého oblíbeného hráče HC Škoda Plzeň. Zisk památky na sezónu 2019/20 v podobě dresu Dominika Frodla, Tomáše Mertla nebo kapitána Milana Gulaše je určitě velkým lákadlem. A nejen to, radost se bude rozdávat i dál! Výtěžek aukce se totiž rovným dílem rozdělí mezi plzeňskou hokejovou mládež a Fakultní nemocnici Plzeň jako velký dík za práci při náročném období.

Aukce již byla spuštěna a potrvá do úterý 15. září 2020 do 17:00.

DRESY MŮŽETE DRAŽIT ZDE!