Robert Jindřich dal přednost studiu!

P l z e ň - Již před vítězným zápasem s Budějovicemi se rozhodl plzeňský obránce Robert Jindřich ze studijních důvodů přerušil svoji hokejovou kariéru! "Věděli jsme to, snažili jsme se jej přemluvit, ale je to svobodný člověk," uvedl asistent kouče Radim Rulík, který se nyní snaží zalátat mezery po obráncích. "Stáhli jsme si z hostování Lukáše Pulpána, zájem máme o Milana Vobořila. Situaci řeší i management," dodal Rulík. Vobořil měl v Plzni působit na střídavý start z Kadaně, ovšem ze zápasu s Jihočechy si odnesl vykloubené rameno a bude asi tři týdny mimo hru. Nezbývá než Robertu Jindřichovi popřát v jeho studiích hodně štěstí!