S Třincem opět těsně a opět vítězně

Plzeň - HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 3:4. Podruhé v sezóně vyhráli Plzeňští nad Oceláři. Opět byl výsledek jen o gól a znovu se radovali modrobílí. Ti tak po Hradci Králové dobyli další cizí led.

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň

3:4
1:1, 1:3, 1:0

Branky a nahrávky: 19. Samiec (Kania), 36. Mičulka (Zeliska), 53. Páník (Samiec, Kaďorek) - 11. Stránský (Kovář), 29. Kovář (Rutta), 33. Lev (Zeman), 40. Kovář (Kocman, Jeřábek). Rozhodčí: Šír - Ledere, Tošenovjan. Vyloučení: 9:13. Využití: 3:1. Diváci: 112. Střely na branku: 24:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.