Jeden gól = jeden bod

Plzeň - Dorostenci: Havířovská hokejová společnost - HC Lasselsberger Plzeň 2:1 sn. K již třetímu venkovnímu zápasu v řadě vyrazili mladíci Plzně v rámci třináctého kola dorostenecké extraligy. V prvním duelu na západě Čech vyhrála Plzeň 4:1, v tomto boji střelcům na obou stranách zvlhl střelných prach a rozhodnout musely až nájezdy.

AZ Residomo Havířov - HC Škoda Plzeň

2:1sn
0:0, 0:0, 1:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 55. Kalus (Bezuška), roz. nájezd Kalus - 53. Hájek (Erben). Rozhodčí: Jeřábek - Fiala, Mrakava. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:0. Diváci: 325. Střely na branku: 35:41. Průběh utkání: 0:1, 2:1.