Junioři pokořili Brno

Plzeň - Junioři: HC Plzeň 1929 - HC Kometa Brno 4:3 sn. Domácím se v okleštěné sestavě podařilo stejným způsobem oplatit Brňanům porážku a na domácím ledě vybojovali další dva body. Stále se tak s velkým náskokem slunní na špičce extraligové tabulky.

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno

4:3sn
2:2, 0:0, 1:1 - 0:0

Branky a nahrávky: 15. Růžička (Bernad, Vizinger), 18. Jonák (Bernad), 52. Jonák (Sullmann), roz. nájezd Sedláček - 12. Brzobohatý (Sova), 19. Komínek (Brzobohatý, Popolanský), 56. Popolanský (Stehlík, Štindl). Rozhodčí: Florián - Černý, Sentenský. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2. Diváci: 173. Střely na branku: 27:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Mazanec - Boháč, Hucl, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Zeman - Baxa, Bernad, Herm, Hošťálek, Jonák, Roušal, Sedláček, Vizinger.