SLA - PLZ 3:5 - Plzeňští zvládli drama třetí třetiny a z Edenu vezou všechny body!

Praha/Plzeň - Další vystoupení v European Trophy mají plzeňští hokejisté zdárně za sebou! Na ledě pražské Slavie zvítězili 5:3, a do účtování ET si tak připisují další výhru. Indiáni šli do vedení v první třetině, které si i přes vyrovnání v prostřední části donesli do poslední dvacetiminutovky, ale tam Slavia sama obrátila utkání. Ale Plzeň ukázala, že se za žádných okolností nevzdává a třemi brankami v rozmezí třech minut zvítězila. Blýskl se Sýkora, který vstřelil dvě branky.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

3:5
0:1, 1:1, 2:3

Branky a nahrávky: 22. Kadlec (Vašíček, Kůrka), 41. Růžička (Kadlec, Krejčík), 50. Kůrka (Kadlec, Svoboda) - 8. Hlinka (Mrňa, Kratěna), 38. Sýkora (Straka, Duda), 53. Sýkora (Straka, Vlasák), 54. Mrňa (Hlinka, Kratěna), 56. Kratěna (Hlinka). Rozhodčí: Jebavý, Lacina - Bejček, Lhotský. Vyloučení: 6:7 + Johnson 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 868. Střely na branku: 29:25. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:5.