8. třída: PLZ - CEB 6:2

Osmička doma zvítězila nad Českými Budějovicemi

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC České Budějovice 6:2 (1:0, 1:0, 4:2). Plzeňská osmička na vlastním ledě prostě neprohrává. Svěřenci Petra Vojana to potvrdili i v dalším utkání, ve kterém přivítali České Budějovice. Indiáni poklidně budovali náskok, aby čtyřmi brankami v poslední části svou výhru dvakrát podtrhli.

HC Plzeň 1929 - HC České Budějovice

6:2
1:0, 1:0, 4:2

Branky Plzně: Hajžman 2, Fišer, Mužík, Hašek, Lokajíček.

Pejsar - Kaňák, Lokajíček, Šilhán, Houdek, Benetka, Morawetz - Hajžman, Mužík, Fišer - Hašek, Berčík, Přikryl - Klíma, Štolba, Šiška - Černoch, Sýkora, Razím.

HC České Budějovice

Svoboda D. - Šafář, Vávra, Kadlec, Šulista, Novák, Beránek, Svoboda O., Holý, Tisoň, Vaculík, Krcho, Toman, Masopust, Silný, Fiala.

Petr Vojan (Plzeň): Do utkání jsme po kanonádě ve Veselí n. Lužnicí vstupovali s tím, že musíme přepnout na maximální obrátky a navíc jsme jim chtěli oplatit naši, zatím jedinou, porážku v soutěži. Utkání se od začátku hrálo ve vysokém tempu a bylo vidět, že proti sobě stojí vedoucí družstva žákovské ligy. V první polovině třetiny jsme byli lepší a vstřelili vedoucí branku, ve druhé části první třetiny byli naopak o něco lepší budějovičtí. Od druhé třetiny jsme soupeře přehrávali a postupně si vypracovali nadějné vedení 5:0. V závěru jsme ale po nedůsledném bránění a polevení v koncentraci dvakrát inkasovali a nechali soupeře zdramatizovat koncovku, kdy zkusil hru bez brankáře, ale inkasoval na konečných 6:2. Do Vánoc nás čeká velmi náročný zápasový program, hrajeme vždy dvakrát týdně, navíc příští středu hostíme 2. turnaj akademií.