HK Dukla Trenčín - HC Škoda Plzeň

6:4
3:0, 0:2, 3:2

Vojáci z Trenčínu i třetí duel zahájili vedoucí brankou a opět v šesté minutě. Na pravé straně ujel Pálffy a i když Pejchar střelu vykryl, na dorážku již neměl. O deset minut později byli vyloučení Kreuzmann a Jonák a domácí měli před sebou dlouhou početní výhodu o dva muže. Nejprve Jánoš z pravého kruhu zamířil do bližšího rohu, o minutu později využil Kolníkovu přihrávku Zajíc, jenž měl před sebou poodkrytou bránu. To bylo moc na plzeňského brankáře a místo v brankovišti přenechal Pejchar Kučerovi. V prostředním dějství o sobě dala vědět i Plzeň, nejprve Bruk objel obránce a vstřelil první branku Západočechů. Na jeho zásah navázal Kreuzmann, který využil skvělé přihrávky Kořínka. Ve třetí třetině se hnala Škodovka za vyrovnáním, ale čáru přes rozpočet jí udělala branka Kolníka. A když brankář Kučera pustil branku z rohu kluziště zdálo se, že je hotovo. Plzeň zásluhou Bruka ještě snížila, ale další branka Petrovického čtyři minuty před koncem dala plzeňským nadějím sbohem. Hosté už jen zásluhou Koreise dali výsledku konečnou podobu. Trenčín vyhrál 6:4 a v dalším utkání již mohl slavit titul.