Osmáci svedli parádní přestřelku do poslední vteřiny!

Plzeň - Mladé pušky se v utkání s Táborem představily v málo vídaném souboji, který nerozhodla ani poslední sedmigólová třetina.

22. , so 15.2.2020,
LOGSPEED CZ Aréna
HC Škoda Plzeň - Hockey Club Tábor
Průběh utkání: 2:0, 2:5, 4:5, 4:6, 6:6.
HC Škoda Plzeň

Sedláček (Mařík) - Tolar, Štulc, Holubec, Pelcr, Skala - Makovec, Jiříček, Horfajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Popp, Kačena, Dvořák.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Utkání ve velmi dobrém tempu bylo jako na houpačce. 2:0 jsme vedli, ale čtyřmi vyloučeními v první třetině jsme soupeře pustili do hry. Když hosté ve druhé třetině během několika sekund otočili skóre na svou stranu, nebyli jsme na tom moc dobře. A když jsme na začátku poslední třetiny inkasovali ještě dvakrát v oslabení, byl pro nás zápas zdánlivě ztracený. Ale kluci se za stavu 2:5 neskutečně semkli a odměnou jim byl vyrovnávací gól v poslední vteřině. Dokázali si, že bojovat a dřít až do konce, se vyplatí. Myslím, že zápas měl skvělé parametry a dělba bodů je spravedlivá."