Dorostenci si do Plzně body nepřivezli

Plzeň - Dorost: HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 5:0. Ani druhý zápas na hřišti soupeře neznamenal bodový zisk pro mladíky z Plzně. Vítkovice, které dosud ztratily pouhý jeden bod v zápase s Karlovými Vary, si dnes počínaly bezchybně a nejen, že se jejich brankostroj zastavil až na pětce, ale ani nedovolily modrobílým čestný úspěch. Reputaci si Západočeši mohou spravit hned příští týden, kdy doma přivítají Šumperk a Olomouc.

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

5:0
1:0, 1:0, 3:0

Branky a nahrávky: 6. Matuštík (Stránský, Mareček), 31. Kilnar 46. Kilnar (Holý), 50. Šebesta, 51. Stránský (Matušík). Průběh utkání: 0:0, 5:0.