Na Kladně bez bodu

Plzeň - HC Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 3:0. Třetí tým tabulky byl nad síly oslabené Keramiky. Přestože byli hosté v zápase aktivnější, přestříleli svého soupeře, tak nejen že to nestačilo ani na bod, ale domů se dorost vracel i bez čestného zásahu.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň

3:0
2:0, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 13.Motejlek (Hammerbauer), 18.Doskočil (Strnad, Sekáč), 58.Sekáč (Strnad). Rozhodčí: Vokřál - Novotný, Štechmüller. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 29:44.

Ilašenko - David, Doudera, Kolářík, Motejlek, Pfejfer, Steigauf - Dittrich, Doskočil, Gottlieb, Hammerbauer, Kalla, Novák, Obr, Redlich, Sekáč, Stach, Strnad, Vodička, Znamenáček.

Král - Blumentrit, Houfek, Karpíšek, Kvapil, Mrázek, Špaček - Beran, Hájek, Mainer, Pacanda, Pašek, Pejchar, Váchal, Vizinger.