HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera

3:4sn
1:2, 1:0, 1:1 - 0:0

Do druhého zápasu už domácí trenéři nemohli počítat s Koreisem, tomu vítkovický Smeták vyrazil několik zubů. Plzeň začala aktivně, nicméně své šance nevyužila a nedlouho poté za to zaplatila. Nejprve si domácí obrana nepohlídala u pravé tyče Badala a o dvě minuty později napálil puk po vyhraném buly od modré čáry za Pejchara Smeták. Škodovce se podařilo zásluhou Michala Straky ještě v první třetině snížit. Krátce před polovinou utkání napřáhl jeho bratr Martin a jeho ostrá rána se zatřepala v brance. V poslední dvacetiminutovce se střídaly šance na obou stranách. Vítkovice se opět dostaly zásluhou Fabiána do vedení, ale Martin Straka šťastnou brankou z rohu kluziště poslal zápas do prodloužení. Tam hosté ukázali svou převahu, Plzeň hrála již jen na čtyři obránce, přesto utkání statečně ubránili až do samostatných nájezdů. Na Piskořovu ránu mezi betony odpověděl blafákem Jonák, avšak to byl po hříchu jediný plzeňský úspěšný střelec. Brankáře Pejchara postupně překonali ještě Badal s Fabiánem, což znamenalo vyrovnání série na 1:1.